Subskrybuj kanał RSS bloga Okiem Jadwigi Subskrybuj kanał RSS z komentarzami do wszystkich wpisów bloga Okiem Jadwigi

Dzisiaj minął Rok

Autor: Jadwiga. 25 komentarzy.

Dzisiaj minął dokładnie rok blogerki, rok z Wami moimi czytaczami.
Dziękuje za to, że jesteście, za to że chcecie mnie odwiedzać, za to że zaakceptowaliście moje pisanie, za wszystkie odwiedziny, pozostawione komentarze, za serdeczne podejście do mnie i do mojego pisania. Za serdeczność, za wiarę we mnie i otrzymany kop w sprawie książki. Zośko rok temu Ty pierwsza napisałaś cyt „… to idzie na książkę…”. Beata dolała oliwy do tego ognia i chyba w końcu pójdzie. Równolegle z wpisami powstaje książka o podróżach z lotką.  Za To Wam też serdecznie dziękuję, a że jutro Św. Mikołaja to niniejszym informuję, że  wpisy 1999, 2000, 2001 otrzymają przyrzeczone upominki, a mianowicie:

komentarz 1999 to  Ciotka Pleciuga książka „Historia badmintona w Polsce”

komentarz 2000 Basia (czarnawrona) komplet rakietek do badmintona

komentarz 2001 Yrsa książka  „Nauka badmintona w weekend”

komentarz 2002 zośka,  2003  Andrzej (Barnaba), 2004 Natalia, 2005 Kaśka, 2006 Tomek, 2007 Monika, 2008 Randdal otrzymają nagrody dodatkowe ufundowane przez Andrzeja Szalewicza książkę „90 lat Polskiego Komitetu Olimpijskiego oczami kolekcjonera”. Firma Emporia Telekom również przygotowała drobne upominki, które wraz z nagrodami zostaną wysłane pocztą. Nagrodę specjalną za pomoc i PR mojego bloga otrzymuje  Jagódka z „Chaty Magoda”.

Moje gratulacje!

Proszę o kontakt email na adres blog@okiemjadwigi.pl w celu ustalenia sposobu dostarczenia upominków.

Życzę wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, radości w tym czarodziejskim dniu Św.  Mikołaja.

Wasza Jadwiga

PS.: statystyki: odwiedzin 47.196;  odsłon 69.900

komentarzy 25 do wpisu “Dzisiaj minął Rok”

 1. Basia

  Jadwigo kochana wszystkiego naj…naj…naj…z okazji pierwszej rocznicy blogowania. Trafiłam do Ciebie nie tak dawno, ale wyczuwa sie w Twoim wirtualnym świecie ciepło i zyczliwość. Wielu owocnych wpisów no i niech ta książeczka, o której wspomniałaś powstanie jak najszybciej. Z całego serca życze powodzenia w blogowaniu i powstawaniu kolejnych rozdziałów tej książki. Gratuluje wytrwałości i dużo radości czerpanej z blogowania.
  Mikołajkowy prezent jest dla mnie zaskoczeniem i bardzo miłą niespodzianką:))) Dziękuje.
  pozdrawiam i fantastycznego mikołajkowego dnia życzę.
  Basia

 2. wibo

  Chociaż dziś Mikołaj jest bardzo łaskawy
  składam gratulacje i dobrej zabawy
  chociaż blogowanie to sprawa wspaniała
  pisz nam dalej Jadziu byś z weną leciała-pozdrawiam!

 3. Ciotka Pleciuga

  Czółkiem Jadziu! 🙂
  Przyznam szczerze, że Twoja nagroda jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Do wygrywania czegokolwiek kompletnie nie mam szczęścia – a tu taki siurpryz.
  Oczywiście ja też gorąco się zachęcam do wydania książki „papierowej”, ponieważ uważam że będzie to rewelacja na rynku wydawniczym.
  Ściskam, całuję i gratuluję!
  :)))

 4. Jadwiga

  Basiu,
  dziękuję bardzo, oczekuje danych kontaktowych na mojego emaila
  pozdrawiam
  jadwiga

 5. Jadwiga

  wibo,
  Ja nie umiem tak pięknie rymować,
  chcę jednak dzisiaj Tobie podziękować,
  serdeczności
  jadwiga

 6. Jadwiga

  Ciotko Pleciugo,
  pozwolisz, ze Tobie osobiście wręczymy ten prezent
  w niedalekiej swiatecznej przyszłości
  pozdrawiam
  serdecznie
  jadwiga

 7. Andrzej

  Jka to mówią Jadziu Miła? Rok- nie wyrok… Pozdrawiam

 8. Jadwiga

  Andrzeju,
  rok nie wyrok przy komputerze czas mknie jak Intercity!
  serdeczności
  Jadwiga

 9. zośka

  No nie wiem co powiedzieć? Zwykłe dziękuje wystarczy? Normarnie z emocji mam wypieki na twarzy.

 10. Jadwiga

  Zośko,
  dla mnie bardzo wystarczy!
  pozdrawiam i dziękuje za Mikołaja i takiego i takiego i kreconego i przystojnego, i za to ze jesteś też!
  j

 11. MGM

  Jadziu, Hedwiżko Miła, serdeczności niezmiernie i niezmiennie wraz z życzeniami wielu równie, a nawet bardziej udanych „roków”… bądź nam zawsze radosna i twórcza, jak dotychczas! AA teraz malenka uwaga odnośnie akumulatorków. Zimą te skubańce rozdowuja sie niestety szybciej. Dobrym pomysłem jest trzymanie ich blisko ciała, na przykład w kieszeni spodni podczas wędrówki na miejsce planowanego zdjęciowania. Tam wyżej miało być słowo „rozładowują się” tylko nie wiem dlaczego, nie mogłam wrócić, żeby je poprawić… czary jakieś cy cóś? Mikołajowe cmok, mam nadzieję, że staruszek dotarł do Ciebie z prezentami! Gosia

 12. Jadwiga

  Najpiękniejszy Mikołaj to Wy! a tak w ogóle to żabę mi przyniósł w ubabranku królewny z królewską koroną na głowie, i z pięknymi brylantami w gębie, na głowie i nawet na plecach,oraz na palcu! całowałam, całowałam, bo podobno królewic jakowyś tam był, ale nic z tego, pewnie jak mnie zobaczył to wolał żabim królem zostać, i tylko dlatego jestem w domu a nie w pałacu, przy kompie a nie na salonach, ale tak bardzo się tym nie zmartwiłam! Mam Was! Pozdrawiam J

 13. Beata

  Jadziu, lepiej przy kompie w serdecznym domu w dobrym towarzystwie niż w pałacach czy salonach bez tego ciepełka i uśmiechu! Gratulacje rocznicowe i dalej kop w zakamarkach pamięci i zapisuj skrzętnie!

 14. Jadwiga

  Beato,
  kopię, kopię, co i raz odkrywam nowe zdjęcia i wtedy wszystko na powrót sie przypomina, a ja znowu staram się opisać te moje wspomnienia.
  Pozdrawiam Kochana, pozdrawiam, a Ty byłaś grzeczna dziewczynka? Mikołaj przyniósł Ci coś?
  j

 15. Beata

  Pewnie że byłam grzeczna! Od jednej takiej pani o imieniu zaczynającym się od „J” dostałam piękną książkę a od jednego pana, też z pierwszą literą „J” – kolczyki. Wolałabym Jaguara kabrio, ale widać aż tak grzeczna to nie jestem :). No to życzę i Tobie i sobie na gwiazdkę tego jaguara!

 16. Jadwiga

  BEATO,
  ALE JA TAKICH DUZYCH KOTÓW SIĘ BOJĘ!
  j

 17. Beata

  🙂 🙂 🙂

 18. Jadwiga

  Beato,
  Hłe, Hłe, Hłe!

 19. Yrsa

  Pochłonięta świętowaniem mikołajek wczoraj nawet nie podeszłam do komputera .
  Twój komentarz mnie zaskoczył , musiałam przeczytać dwa razy , aby pojąć wagę informacji.
  Dzisiaj z okazji 1-ej rocznicy bloga , gratuluje Ci pomysłu na jego prowadzenie oraz wytrwałości i systematyczności .
  Życzę sobie i innym Twoim „czytaczom” , abyś nadal tak wyczerpująco i interesująco oprowadzała nas po świecie i sporcie . Tobie Jadwigo ,życzę zdrowia , radości i szybkiego ukończenia książki oraz spełnienia marzeń , bo na pewno masz swoje skryte i mniej skryte pragnienia jak każdy z nas .
  Pozdrawiam Yrsa
  P.S.
  wieczorem napiszę maila

 20. Jadwiga

  Yrso,
  bardzo dziekuję za miłe zyczenia, lubię sprawiać niespodzianki, tym bardziej, że poinformowałam wszystkich, że będą nagrody i tylko dotrzymałam słowa.
  pozdrawiam
  j

 21. Monika

  Dziękuję za wyróżnienie. Oczy mi wierzchem wylazły z zaskoczenia. Zwykłe dziękuję wystarczy. Czuję się trochę zakłopotana.

 22. TOMEK

  Pani Jadwigo,
  jestem i zaszczycony, i zachwycony.

  Po prostu jest radość!

 23. Jadwiga

  Panie Tomku,
  ja tez jestem zachwycona i zaszczycona majac Takiego jak Pan Kolegę!!! Przewodniczacego na Unisławiu, jak to brzmi! a jaka praca za tym pójdzie!!!
  pozdrawiam
  j

 24. Jadwiga

  Pani Moniko,
  czytałam o Pani smutkach a ja miałam dla Pani asa w rekawie, ale nie zgladała Pani u siebie majac kłopoty co ja rozumiem. Cieszę się, że mogłam choć w ten sposób ukoić trochę pani skołatane serce, pozdrawiam serdecznie i czekam na adres.
  J

 25. Danka

  Dziękuję Jadziu za namiary …Myślałam że coś i dla mnie skapło hihihi żart…..Blogowanie przyciąga i trudno sie rozstać .Wszystkiego dobrego Danka

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.