Subskrybuj kanał RSS bloga Okiem Jadwigi Subskrybuj kanał RSS z komentarzami do wszystkich wpisów bloga Okiem Jadwigi

badminton DME mężczyzn Polska Ukraina 3:2Polska reprezentacja mężczyzn pokonała dzisiaj, w dniu 20.02, w półfinale zespół Ukrainy 3:2. Mecz trudny, bardzo trudny, ale wygrany.

21.02.2010 o godz.16.00 mecz finałowy z reprezentacją Danii z najlepszym zawodnikiem europejskim, Peterem Gade, w roli głównej.

Warto zobaczyć piątego zawodnika na świecie, który jest fenomenalnym badminton Peter Gade podczas rozgrzewki na korcie Areny Ursynówgraczem, na topie od kilkunastu lat. Serdecznie zapraszam na Arenę Ursynów – trzymajmy kciuki za naszą reprezentację. Będzie trudno, i będzie się działo, warto zajrzeć aby zobaczyć jak grają najlepsi polscy zawodnicy: Przemysław Wacha, Michał Łogosz, Robert Mateusiak, Adam Cwalina, Łukasz Moreń, Dariusz Zięba, Rafał Hawel, trenerzy , którzy przygotowywali reprezentację Polski – dawni zawodnicy Arena Ursynów ME badminton srebrny medal PolskaKarol Hawel, Jerzy Dołhan i Jacek Hankiewicz(konsultant). Srebrny medal już mamy! Po raz pierwszy w historii polskiego badmintona, to wielki sukces!

 

DME srebrna drużyna,od lewej stoją goście T.Bacher Prezydent Europy, W.Wilczyński, A.Szalewicz, M.MirowskiWiem co mówię, proszę uwierzyć, marzenia spełniają się, i te o wielkich sukcesach też, i to nic, że po latach!

Warto marzyć!

 

Reprezentacja Polski mężczyzn i twórcy polskiego badmintona:A.Szalewicz, J.Ślawska SzalewiczNa  halę zapraszała, na hali Arena Ursynów była i komentowała 

 Wasza Jadwiga

Prezes Honorowy Polskiego Związku Badmintona

komentarzy 6 do wpisu “Badminton: Drużynowe Mistrzostwa Europy mężczyzn 16-21.02.2010 Arena Ursynów”

 1. Aleksandra

  szkoda chłopaków, ale zawsze to srebrny medal 🙂 taką mamy srebrną passę ostatnio 🙂

  pozdrawiam

  o.

 2. Jadwiga

  Pani Aleksandro,
  Dla mnie jest to znakomity wynik, ponieważ reprezentacja w badmintonie w historii istnienia Polskiego Związku Badmintona od założenia związku w roku 1977 do chwili obecnej czyli przez 33 lata nie grała w finale tych zawodów, choć różnie się one nazywały (poprzednia nazwa Thomas i Uber Cup. Thomas Cup dla zepołów męskich, Uber Cup dla kobiet.Czyli w badmintonie przy hegemonii Danii we wszystkich kategoriach wiekowych mężczyzn i kobiet wynik Polski jest rewelacyjny. Serdecznie im gratulujemy !
  Ukłony!

 3. Aleksandra

  wynik znakomity – prawda, ale w miarę jedzenia apetyt rośnie, bardzo mocno trzymałam kciuki za złoto, i przecież chłopcy też o to walczyli więc ich szkoda trochę 🙂

 4. Jadwiga

  Aleksandr,
  No tak, ale ja i tak jestem szczęśliwa, a oni o ile widziałam też.
  MOże kiedyś …

 5. Aleksandra

  Wiadomo Tom i ja też to wielki sukces 🙂

  uściski

 6. Jadwiga

  Aleksandro,
  moje gratulacje
  pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.