Subskrybuj kanał RSS bloga Okiem Jadwigi Subskrybuj kanał RSS z komentarzami do wszystkich wpisów bloga Okiem Jadwigi

Senioralia i emporiaW najbliższą niedzielę 24 października w godzinach 11.00 – 18.00  W budynku Biblioteki Narodowej w Warszawie odbędzie się spotkanie Uniwersytetów III Wieku.         
W trakcie spotkania, dla odwiedzających będą dostępne stanowiska promujące Uniwersytety Trzeciego Wieku oraz inne organizacje działające na rzecz seniorów. Emporia Telecom zaprezentuje swoje telefony komórkowe dedykowane dla osób starszych. Osoby uczestniczące w tym spotkaniu będą mogły osobiście przetestować i poznać zalety telefonów Emporia. Inne atrakcje przewidziane na ten dzień to przegląd grup artystycznych seniorów: kabaretów, form teatralnych, estradowych, zespołów muzycznych i wokalnych oraz grup tanecznych. Goście Senioraliów będą mogli zapoznać się z ofertą m. in. wydawnictw prawniczych, biur turystycznych, banków.

Senioralia 2010 to okazja do poznawania się, zaprezentowania dorobku naukowego
i artystycznego seniorów, promocji zdrowego i twórczego stylu życia, a także integracji międzypokoleniowej. Organizatorzy chcą Bibliotek Narodowaprzełamać panujący stereotyp na temat jesieni życia, która u nas ma wydźwięk pejoratywny, natomiast może być czasem aktywności radości, optymizmu i ciekowości świata.

Senioralia odbędą się w budynku Biblioteki Narodowej w  Al. Niepodległości 213, W godz. 11.00 – 18: 00. Serdecznie zapraszam seniorów młodszych i starszych na tę miłą imprezę, spotkajmy się tym razem w Bibliotece Narodowej!

Zapraszała

Wasza Jadwiga

komentarzy 6 do wpisu “Dzień Uniwersytetów III Wieku”

 1. Ciotka Pleciuga

  Twoja niewyczerpana aktywność, Jadziu, jest imponująca. Zgadzam się z tezą, że panujący powszechnie stereotyp, polegający na spychaniu na margines ludzi w dojrzałym wieku, trzeba zmienić. Seniorzy nie muszą być balastem dla młodszych pokoleń, a jesień życia może być też piękna.
  Pozdrawiam!
  🙂

 2. Jadwiga

  Ciotko Pleciugo,
  jesień, jesienią, jak nie my to kto, życie nas goni, my chcemy być z ludźmi i chcemy pomagać, chcemy się cieszyć, i chcemy dawać radość innym,nie tylko naszym dzieciom i wnukom, czy to tak dużo? myślę, że nie, lepiej jest dawać niż dostać! zdecydowania, sama to Wiesz najlepiej.
  pozdrawiam Ciebie i całą Twoja kocia rodzinę
  j

 3. Margeta

  I tak trzymaj!!!pozdrawiam cieplutko, jesiennie 🙂

 4. Jadwiga

  Margeto,
  dziekuję serdecznie i pozdrawiam
  j

 5. Yrsa

  Gdy już będę 100% seniorką zamierzam uczyć się języka włoskiego i grafiki komputerowej . Od znajomej wiem ,że jest taka możliwość , już się nie mogę doczekać .
  Pozdrawiam Yrsa

 6. Jadwiga

  Yrso,
  Gdy już będziesz, ale narazie nie jesteś, na komputerze się znasz, cóż dla Ciebie taka grafika komputerowa? Nic, po prostu pestka, pozdrawiam
  j

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.