Subskrybuj kanał RSS bloga Okiem Jadwigi Subskrybuj kanał RSS z komentarzami do wszystkich wpisów bloga Okiem Jadwigi

ulubione tulipany20 kwietnia –  to dwie rocznice, imieniny mojej córki Agnieszki oraz urodziny mojej Mamy – nie są co prawda okrągłe, ale w tym wieku każdy nowy rok to dar bycia z rodziną, z dziećmi, wnukami i prawnukami, jak również z żyjącymi przyjaciółkami – tak, tak, Pani Janina, najserdeczniejsza przyjaciółka dumnie obchodzi 95 lat. Zacny wiek, aby w zdrowiu. Jutro Moi Rodzice obchodzą 65-lecie Pożycia Małżeńskiego. Niewiele małżeństw dożywa tak szlachetnego wieku razem. Cieszę się, że właśnie nasi Rodzice są z nami i jakoś się trzymają.

Kochana Mamciu, życzymy Ci dużo zdrowia, trzymaj się dzielnie i trwaj z nami najdłużej jak możesz. Życzenia 100 lat obecnie może byłyby przyjęte za niegrzeczne?

Drodzy Rodzice! Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że tyle lat trwacie razem na dobre i na złe. Składamy Wam najserdeczniejszę życzenia zdrowia, trzymajcie się jeszcze długo dla dobra całej Naszej Rodziny!

Z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego Rodzice otrzymali list gratulacyjny od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

komentarze 4 do wpisu “88. rocznica urodzin Seniorki Rodu”

 1. zośka

  Największy bukiet życzeń jaki tylko można sobie wyobrazić wysyłam Twoim rodzicom.
  Mam nadzieję ,ze w grudniu będę świętować „skromne 55” pożycia małżeńskiego swoich własnych rodzicieli:).

 2. Jadwiga

  Zośko,
  Serdeczne podziękowania, oczywiście życzenia przekażę, wczoraj był biały tort , wiązanka kwiatów składająca się z ulubionych 200 tulipanów.
  Serdeczności

 3. Andrzej

  Seniorce- cześć, sława i najlepsze życzenia! W ogóle seniorom się to należy, a ” naszym” szczególnie. I nievh coś ze słodyczy dla Córy zostanie… Stary Wuj ( przyszywany, bo „po sporcie”) z zyczeniami spieszy… Pozdrawiam.

 4. Jadwiga

  Andrzeju,
  Serdecznie dziękuję za piękne życzenia, przekaże po powrocie jestem na konferencji Eurotel w Jastrzębiej Górze jako Ambasador emporia Telecom.
  Serdeczności

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.